Vítejte na stránce Červené třídy:)

4. třída - ČERVENÁ ( přízemí vlevo od schodiště )

• Na třídě pracují učitelky  Marcela Slavíková , Dominika Svobodová a asistent pedagoga Monika Dostálová.
  • Naše třída je tento rok v provozu od 6:30/7:00 do 15:30.
    Ráno se děti schází v modré třídě a odpoledne se rozchází z oranžové třídy.
  • Děti v červené třídě mají možnost pozorovat a starat se o akvarijní rybičky.

PRAVIDLA TŘÍDY

1.PŘIVÍTÁNÍ A LOUČENÍ - Při příchodu a odchodu nahlas pozdravíme, podáme paní učitelce ruku, usmějeme se a podíváme se do očí.

2. SLUŠNÉ CHOVÁNÍ - Dbáme na pravidla slušného chování - pozdravit, požádat, poděkovat, omluvit se. Když paní učitelka s někým hovoří, počkám, až domluví a neskáču ji do řeči. Na paní učitelku nevolám - když něco potřebuji, přijdu k ní a pěkně jí to řeknu. Nežalujeme na sebe, snažíme se řešit problémy sami mezi sebou. Pomáháme si navzájem, ale když někdo nechce, nevnucujeme se.

3. POŘÁDEK - Hračky si každý vezme, jaké chce - kdo si je vytáhne, ten si je po sobě uklidí. Každá hračka má své místo. Hračky patří všem, domů si je neodnášíme, i když se nám líbí.

4. STRAVOVÁNÍ - Pokud mi nechutná nějaké jídlo, ochutnám aspoň maličko.

5. SPOLEČNÁ CHVÍLE - Ráno se společně vítáme v kruhu, povídáme si, zpíváme, nasloucháme, když nechci hovořit, nemusím.

6. OSLAVY - Narozeniny a svátky slavíme společně. Můžeme dětem přinést dobroty, prosíme ne tvrdé bonbony.

VŠICHNI JSME KAMARÁDI A MÁME SE RÁDI !!!

Základní informace z rodičovské schůzky:
°Do konce září zaplatit příspěvek 1000 kč do třídního fondu.
°Ve třídě můžete stále děti zapisovat do kroužků.
°Popřemýšlejte o zapojení se do projektů "Pohádka s babičkou, dědečkem" - návštěva prarodičů v MŠ, četba pohádky, rozhovor, tvoření,.. a "Chci být jako máma a táta" - ukázka práce rodičů v MŠ nebo formou exkurze na pracovišti.
°Předškoláci si přinesou fixy (stačí 6 základních barev).

Dále prosíme o přinesení toaletních potřeb (viz nástěnka v šatně), kdo ještě nepřinesl.

Listopad 2019

Kulturní akce v listopadu

01.11.2019

Kulturní akce v listopadu