Vítejte na stránce Červené třídy:)

4. třída - ČERVENÁ ( přízemí vlevo od schodiště )

• Na třídě pracují učitelé Marcela Slavíková a Stanislav Pár, a asistentka Dominika Svobodová.
  • Herna i ložnice jsou vymalovány meruňkovou a zelenou barvou. Zdobí je práce dětí a paní učitelek.
  • Děti v červené třídě mají možnost pozorovat a starat se o akvarijní rybičky.

PRAVIDLA TŘÍDY

1.PŘIVÍTÁNÍ A LOUČENÍ - Při příchodu a odchodu nahlas pozdravíme, podáme paní učitelce ruku, usmějeme se a podíváme se do očí.

2. SLUŠNÉ CHOVÁNÍ - Dbáme na pravidla slušného chování - pozdravit, požádat, poděkovat, omluvit se. Když paní učitelka s někým hovoří, počkám, až domluví a neskáču ji do řeči. Na paní učitelku nevolám - když něco potřebuji, přijdu k ní a pěkně jí to řeknu. Nežalujeme na sebe, snažíme se řešit problémy sami mezi sebou. Pomáháme si navzájem, ale když někdo nechce, nevnucujeme se.

3. POŘÁDEK - Hračky si každý vezme, jaké chce - kdo si je vytáhne, ten si je po sobě uklidí. Každá hračka má své místo. Hračky patří všem, domů si je neodnášíme, i když se nám líbí.

4. STRAVOVÁNÍ - Pokud mi nechutná nějaké jídlo, ochutnám aspoň maličko.

5. SPOLEČNÁ CHVÍLE - Ráno se společně vítáme v kruhu, povídáme si, zpíváme, nasloucháme, když nechci hovořit, nemusím.

6. OSLAVY - Narozeniny a svátky slavíme společně. Můžeme dětem přinést dobroty, prosíme ne tvrdé bonbony.

VŠICHNI JSME KAMARÁDI A MÁME SE RÁDI !!!

Květen 2019

Posledních 30 dnů: 1 281 | Posledních 7 dnů: 271 | Posledních 24h: 30