07.05.2020

OBNOVENÍ PROVOZU VE STROMOVCE - začínáme 18.5.2020:)

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO RODIČE OHLEDNĚ ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ STROMOVKA, CHOCEŇ

Na základě jednání se zřizovatelem dne 6.5.2020 bylo dohodnuto, že se všechny mateřské školy ve městě znovu otevřou od 18. 5. 2020

Provoz MŠ bude o hodinu zkrácen, to znamená od 6.30 do 15.30 hodin.

PŘEDÁVÁNÍ DĚTÍ:

Příchod RÁNO do MŠ od 6.30 – 8.30 hodin

Po OBĚDĚ budou děti předány v době od 12.00 – 12.30 hodin

ODPOLEDNE v době od 14.30 – 15.30 hodin

ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

• Před vchodem do budovy, dodržujte 2 metrové rozestupy, zakrytí nosu a úst je povinné, chráníte nejen sebe, ale i ostatní.
  • V případě, že bude doprovod dítěte vykazovat známky infekce dýchacích cest, nebude vpuštěn do budovy.
  • Do budovy budete vpouštěni tak, aby bylo možné dodržet odstupy. Nejprve projdete ranním filtrem, při příchodu předáte pověřenému zaměstnanci školy  ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, že dítě nejeví známky akutního infekčního onemocnění (toto prohlášení si stáhnete na webových stránkách školy v sekci dokumenty ke stažení Čestné prohlášení COVID-19, případně ho dostanete k vyplnění v MŠ - mějte prosím vlastní propisku k vyplnění). Toto prohlášení MUSÍ být podepsáno zákonným zástupcem, jinak je neplatné. Vybírat ho budeme pouze při nástupu první den, nebo v případě, pokud se u Vás v průběhu docházky dítěte do MŠ změní situace.
  • Rodič bude vpuštěn do budovy pouze s rouškou. Po vstupu do budovy použijete desinfekci na ruce.
  • Ve vstupní hale bude přítomen zaměstnanec školy, který Vám bude k dispozici, případně poradí. Pokud bude dítě, vykazovat známky respiračního onemocnění – rýma, kašel, má povinnost dítěti změřit bezdotykovým teploměrem teplotu, pokud naměřená teplota bude 37°C a vyšší, nebude dítě přijato ke vzdělávacím aktivitám, ale bude odesláno domů.
  • V případě projevů (rýma, kašel, slzavé oči, kýchání, vyrážka apod.) spojených s alergií, předloží rodič aktuální zprávu od alergologa s určeným časovým údobím, kdy u dítěte lze očekávat alergické projevy.
  • Zelená, žlutá či jinak zabarvená rýma není rýma alergická, ale infekční.
  • V šatně svému dítěti sundáte roušku, kterou vložíte do sáčku a uložíte do přihrádky. Tuto roušku použije dítě na cestu domů.
  • Dítě bude mít v přihrádce zabalenou 1 roušku náhradní, pro případ nutnosti.
  • Po převlečení dítě odvedete do třídy, kde ho předáte paní učitelce a bez zbytečného otálení opustíte budovu MŠ. Neshlukujte se v prostorách školy ani před školou.
  • Pokud v průběhu pobytu v MŠ bude dítě vykazovat známky nemoci, bude ihned informován zákonný zástupce dítěte, ten si neprodleně zajistí odvedení dítěte z MŠ.
  • PŘÍSNÝ ZÁKAZ nošení vlastních hraček a hlavně plyšáků do MŠ.

ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ:  při vydávání stravy budou ze strany osob připravujících a vydávajících jídlo nastavena a dodržována  přísná hygienická pravidla

INFORMACE BUDOU DOPLŇOVÁNY/AKTUALIZOVÁNY. SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY!!

Děkujeme za spolupráci, už se na Vás moc těšíme :) Bez dětí je ve školce smutno:/

Diskuze k článku

Červen 2020

Bruslení 2019/2020 - aktualizace

07.01.2020

Bruslení 2019/2020 - aktualizace

V bruslení pokračujeme i v novém roce, bruslit budeme 8.1., 22.1.,29.1. a 5.2.

Posledních 30 dnů: 1 613 | Posledních 7 dnů: 307 | Posledních 24h: 63